BEKO WTE7536 XA

Достапност:

Нема на залиха


-Машина за перење -Полнење:фронтално -Енергетска класа:A+++ (-10%) -Капацитет:7kg -Вртежи:1000 врт./min -Програми:15

19.990 ден

Нема на залиха