-20%

BEKO WTV7622 XCW

Достапност:

2 на залиха


Енергетска класа:A+++ Капацитет:7kg Вртежи:1200 врт./min Програми:15 Дигитален дисплеј Fast+™ OptiSense® Димензии:84x60x50cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19.990 ден 25.000 ден

2 на залиха

Енергетска класа:A+++ Капацитет:7kg Вртежи:1200 врт./min Програми:15 Дигитален дисплеј Fast+™ OptiSense® Димензии:84x60x50cm

Шифра: ПЕ07065 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.