-9%
,

BOSCH TR 5000 21/24 EB

Достапност:

Нема на залиха


• TR5000 21/24 EB електронски проточен бојлер, ен.класа А од 21/24kWРаботен притисок: 0.25 бариРегулатор на моќноста: 21 kW/24 kWГодишна потрошувачка на енергија: 479 kWh

19.990 ден 21.990 ден

Нема на залиха

Спореди