-16%

DE LONGHI IC8500

Достапност:

На залиха


Машин за сладоледа Голем сад капацитет: 1.5L Нерѓосувачки челик Течност за ладење . Транспарентен капак со голем отвор.

2.999 ден 3.590 ден

На залиха