DYNAMIC KALORIFER 2000W 6139

Достапност:

Нема на залиха


* напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz; * моќност: 2100W; * 2 греење: моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W; * 3 функции на дува: ладно, топло, топло; * заштита од топлина: автоматски; * безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување; * термостат: да; * носечка рачка: да.

800 ден

Нема на залиха