FAVORIT CC600 IF K

Достапност:

На залиха


– димензии: В/Ш/Д 85cm/60cm/60cm – 3Д бел панел – управувачка табла со 6 склопки и 6 позиции на контролни склопки – турбо вентилатор – волумент на рерна: 58 L – POP IN/OUT фиока – заштита за деца – енергетска класа: А

21.990 ден

На залиха