-4%
,

FUEGO BM4000GS

Достапност:

На залиха


• Моќност:550 W Тајмер до 13 часа Големина на леб 700/900гр Одржување на топлината:60 мин Нелеплива тава за леб Тајмер

5.300 ден 5.500 ден

На залиха

Спореди