,

FUEGO DF-3L

Достапност:

На залиха


• Моќност – 2000W Капацитет на масло – 3L Корпа за пржење со подвижна рачка. Отсртанлив челичен поклопец. Нелизгачки ногарки

2.890 ден

На залиха

Спореди