FUEGO EL-11A

Достапност:

29 на залиха


Тостер Моќност:750W Светлосен индикатор On/Ready Термоизолациски рачки Нелеплива подлога Нелизгачка површина

900 ден

29 на залиха

Тостер Моќност:750W Светлосен индикатор On/Ready Термоизолациски рачки Нелеплива подлога Нелизгачка површина

Шифра: СИТО085 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.