-18%
,

FUEGO Y8601 WAFLI

Достапност:

На залиха


Моќност:1200 W
Дијаметар на плоча:190 mm
Индикаторско светло
Нелеплива облога
5 вафли чинија во форма на срце

1.390 ден 1.700 ден

На залиха

Спореди