GORENJE VB 12/55

Достапност:

На залиха


Број на веќички: 30 Должина на фолијата: 550 mm Ширина на фолијата: 120 mm Моделна ознака: 312795 Димензии (ШxВxД): 14 ? 5 ? 28,5 cm Нето тежина на апаратот: 0,3 kg Бруто тежина на апаратот: 0,4 kg

700 ден

На залиха

Број на Кеси : 30

SKU: 000103 Категорија
Бренд:: GORENJE