FUEGO YG90

Достапност:

На залиха


Машинка за шишање Можност за бежична употреба Должнини:1-8mm Сечила од нерѓосувачки челик LED индикатор

800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.