,

GEMMY GM6075

Достапност:

На залиха


МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ
ТРАЈНОСТ НА БАТЕРИЈА ДО 8 ЧАСА
ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНЕЊЕ
СЕЧИЛО СО НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА

690 ден

На залиха

Спореди