-5%

GORENJE DE82/G

Достапност:

Нема на залиха


Кондензациска машина за сушење алишта со топлотна пумпа Капацитет на сушење: 1-8 kg Енергетска класа: A++

37.990 ден 39.990 ден

Нема на залиха