-7%
,

GORENJE GS62040S

Достапност:

На залиха


• Машина за миење садови – самостојна Енергетска класа: A++ 13 сетови (SpaceComfort) Број на корпи: 2 Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 60 ? 84,5 ? 60 cm

24.990 ден 26.990 ден

На залиха

Спореди