-7%
,

GORENJE GS62040S

Достапност:

На залиха


Машина за миење садови – самостојна
Енергетска класа: A++ 13 сетови
(SpaceComfort) Број на корпи: 2
Целосен AquaStop
Димензии (ШxВxД): 60 ? 84,5 ? 60 cm

24.990 ден 26.990 ден

На залиха

Спореди