GORENJE GV631E60

Достапност:

На залиха


Целосно вградна машина за садови Енергетска класа: A+ 13 стандардни сетови (SpaceComfort) Број на корпи: 2 Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 59,6 ? 81,7 ? 55,6 cm