-8%

GORENJE HBC806QW

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 800 W DC мотор за економична употреба и долготрајност Капацитет на садот за мешање и месење: 0,5 l Капацитет на садот за сечкање: 0,5 l

3.199 ден 3.490 ден

На залиха