GORENJE HS110PR

Достапност:

На залиха


Дополнителна нега со јонизатор Кабел кој се ротира 360° Материјал на плочките: керамички плочки Должина на плочките: 110 mm 1 ред син LCD екран Заклучување Заштита од прегревање за дополнителна безбедност Приклучна моќ: 55 W Должина на приклучен кабел: 1,8 m

1.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.