GORENJE K17INF

Достапност:

На залиха


Големина на садот: 1,7 l Ротација 360° Автоматско исклучување On/Off Копче Копче за отварање на капакот Приклучна моќ: 2.200 W Индикатор за нивото на водата Простор за сместување на кабелот Гумена подлога на садот за поголема стабилност

3.990 ден

На залиха