-3%
,

GORENJE NRK619EAXL4WD

Достапност:

Нема на залиха


Енергетска класа: A++,
NoFrost Plus
Вкупен нето капацитет: 300 l,
Начин на поставување: Самостоен,
Ширина: 595 mm, Висина: 1860 mm

29.990 ден 30.990 ден

Нема на залиха

Спореди