,

GORENJE OT180LBW

Достапност:

Нема на залиха


1.890 ден

Нема на залиха

Спореди

 

Материјал на површината на вагата: Стакло

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛЕД ЕКРАН
Не само паметен дизајн

Вагата има бел LED дисплеј со непосреден пренос на податоци, патентирана технологија на сензори и автоматско исклучување. Изработен е од висококвалитетно и издржливо калено стакло.

Сензори за тежина

Со својата тврда, рамна и мазна површина, оваа лична вага ќе даде доследни и прецизни отчитувања на вашата тежина до 180 kg штом ќе стапнете на неа.

 

Основни информации

 • Тип на апарат: Вага за мерење на телесна тежина
 • Тип: Вага за телесна тежина
 • Тип на скала: Материјал
 • Материјал на површината на вагата: Стакло
 • Мерни единици: KG, LB

Ефикасност

 • Максимална дозволена тежина: 180 kg
 • Точност: Да

Управување

 • Дисплеј: ЛЕД дисплеј
 • Автоматско исклучување: Да

Технички податоци

 • Ширина: 310 mm, Висина: 24 mm, Длабочина: 300 mm
 • Нето тежина на апаратот: 1.5 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 1.7 kg
SKU: СИВА0015 Категории , Ознака:
Бренд:: GORENJE
Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…