GORENJE S400W

Достапност:

На залиха


Моќност на моторот (max): 400 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Рачка на садот Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

1.990 ден

На залиха