GORENJE TEG10A NM

Достапност:

На залиха


Без притисок Волумен: 9,9 l Начин на монтажа: Подпултна монтажа Димензии (ШxВxД): 31 ? 45,4 ? 26,5 cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.