GREE AMBER GWH18YE-S6DBA2A/I

Достапност:

На залиха


Енергетска класа: A+++ (6.6 / 4.4) Макс. кап. ладење: 7200 W Макс. кап. греење: 9200 W Влез. моќ. ладење: 1320 W Влез. моќ. греење: 1320 W Ниво на бучава: 48 dB (A) Раб. темп.: од -30 °C до 52 °C Фреон: Еколошки фреон R410A Функции: Вграден Wi-Fi Гаранција: 10 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

71.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.