GRUNDIG HS5630

Достапност:

На залиха


Должина на кабелот 2,5 м Розова боја, сребрена боја Број на нивоа 6 Време на загревање 30 s Макс. температура 210 ° C Мин. температура 120 ° C Тип на производ зацврстувач за коса

1.800 ден

На залиха