-11%
,

HISENSE KB50XS1EG/KB50XS1EW -20Wings Pro

Достапност:

На залиха


• ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A++ КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:6000W КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:6250W МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1540 W МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1550 W ВОЗДУХ:880.00 m3 ТЕМПЕРАТУРА: -20 43 ПОВРШИНА:до 55 м2 ФРЕОН:R32 ГАРАНЦИЈА:3 години

47.990 ден 53.990 ден

На залиха

Спореди