,

JET AIR SENTI SI/F/60 SILVER

Достапност:

На залиха


Ширина 60 см
Контрола 3S Slider
3 брзини
Осветлување Led 1X3 W
Излез за црево 125 mm
Влечна сила 350 m3/h
Бучност 52-68 db(A)
Потрошувачка 53 W
Вклучени филтри за маснотија
Гаранција 2 години

3.990 ден

На залиха

Спореди