,

JET EIR VIERA GR/A/52

Достапност:

На залиха


• Боја инокс Вграден аспиратор Ширина 73.5 см Висина 17,7 см Длабина 30 см Контрола 3S Slider 3 брзини Осветлување Led 2X3 W Излез за црево 120 mm Влечна сила 550 м3/h Бучност 45-54 db(A) Потрошувачка 81 W Вклучени филтри за маснотија Можност за поставување на филтри со активен јаглен Гаранција 2 години

6.990 ден

На залиха

Спореди