JVC CS-J610X

Достапност:

Нема на залиха


Двоен конус Моќност од 300W врв / 30W RMS Фреквентен одзив: 35 – 20,000Hz Ниво на притисок на звук: 92dB / W.m 16 см (6-1 / 2 ”) Мико-конусен вуфер Феритни магнети (вуфер) Хибриден опкружувачки звук Монтажа на длабочина: 43mm (1-23 / 32 ”)

2.400 ден

Нема на залиха