KENWOOD HB615

Достапност:

Нема на залиха


•Рачен блендер •Моќност:400W •Нож од нерѓосувачки челик за брзо дробење, мешање и сецкање •Сад за мешање со капак

2.690 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.