,

KONCAR EGV10.2RP NM

Достапност:

На залиха


5.700 ден

На залиха

Спореди
  • Волумен: 10 l
  • Ниско монтажен бојлер
  • Моќност на грејачот: 2000 W, 230 V
  • Времето за загревање на водата до 75C е 21 мин
  • Можност за вградување во стандардни кујнски елементи
  • Регулација
Тежина 5 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

36

Вие исто така би сакале…