KONCAR H1A 48 112BF

Достапност:

На залиха


Бела боја Вкупна корисна запремина 110 л Енергетска класа: А 1 сад за зеленчук 3 стаклени полици Димензии (VxSxD): 82 x 48 x 50 см Држач за шишиња Ниво на бучава: 43 dB

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

7.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.