KOSILKA MP LM019 1000W 6069

Достапност:

На залиха


-Напон: 230V~50Hz; -Моќност: 1000W; -Вртежи: 3.450/min -Дијаметар на косење: 320mm; -Висина на сечило: 25/40/55mm; -Капацитет на корпа: 35l; -Индукциски мотор. Гаранција: 1 година.

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.