KOSILKA MP LM23 1400W 7393

Достапност:

Нема на залиха


Напон: 230V~50Hz Моќност: 1400W Дијаметар на сечило: 340mm Висина на сечење: 25/35/45/55/65mm Капацитет на корпа: 35L Тежина: 12,09kg Заштита: IPX4 Вибрации: 30m/s2

5.500 ден

Нема на залиха