-13%

LG 43UN70003 LA

Достапност:

Нема на залиха


•43′(108cm)UHD LED SMART TV •Резолуција:(3840 x 2160) •Quad-core processor •WebOS Smart TV •HDR10 Pro, 4K Upscaling •DVB-C/T2/S2 •Вграден Wi-Fi

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20.990 ден 23.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.