LUKA KREM

Достапност:

На залиха


-Димензии: 50 x 47 x 94 cm -Тежина: 110kg -Моќност: 8,37 kW -Простор за греење: 44-54 m2 -Резервоар: 23kg -Потрошна на пелети(min/max): 0,82 / 2,03 kg/h

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

49.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.