,

MIDEA MDRC280SLF01G

Достапност:

Нема на залиха


Хоризонтален замрзнувач
Капацитет 198л
Механички контроли
Прилагодување на температурата
Лесен ентериер за чистење
Нова Ф енергетска класа
Димензии 81.6x55x85 цм

13.990 ден

Нема на залиха

Спореди