-14%
,

MIDEA MDRC280SLF34G

Достапност:

На залиха


Капацитет 198л
Механички контроли
Прилагодување на температурата
Лесен ентериер за чистење
A+ енергетска класа
Димензии 82x55x85 цм

13.790 ден 15.990 ден

На залиха

Спореди