,

PHILIPS BHD272/00

Достапност:

На залиха


Моќност:2100W
Мотор кој достигнува до 130km/h брзина
Брзо сушење, моќен AC мотор
Јонизатор 3 нивоа на топлина
ThermoProtect за оптимална температура

4.200 ден

На залиха

Спореди