-23%
,

PHILIPS BHD300/00

Достапност:

На залиха


Termo Protect
Моќност:1600W Мотор:DC
3 брзини Напон:220 – 240 V
Поставување на ладен воздух

1.390 ден 1.800 ден

На залиха

Спореди