-23%
,

PHILIPS BHS677/00

Достапност:

На залиха


• Ionic Care Керамички плочкиLCD дисплеј Температура до 230°C Брзо загревање(15sec) Автоматско исклучување за 30min

4.290 ден 5.590 ден

На залиха

Спореди