,

FAVORIT DOMINO D2

Достапност:

На залиха


7.990 ден

На залиха

Спореди
 • димензии_ширина_должина_висина: 290x510x47,5 мм
 • готвачки плочи: 2
 • големина на готвачките плочи: 1×145 мм, 1×180 мм
 • контрола: допир
 • заклучување: √

Оваа елегантна црна стаклена керамичка плоча нуди две рингли со големини од 1x145mm и 1x180mm, контролирани со допир. Располага со компактна ширина од 29 cm и вклучува заклучување за безбедност. Без грил функција, идеална за ефикасно готвење во помали кујни.

Спецификации               

 • димензии_ширина_должина_висина 290x510x47,5 мм
 • готвачки плочи: 2
 • големина на готвачките плочи: 1×145 мм, 1×180 мм
 • контрола: допир
 • заклучување: Да
 • тип на готвачката плоча: стаклена керамика
 • ширина на готвачката плоча: 29 цм
 • боја: црна
 • грил: Не
Тежина 4 кг
Баркод

КГ

Гаранција (во месеци)

12

Вие исто така би сакале…