-17%
,

PHILIPS DST3020/20

Достапност:

На залиха


Моќност:2200W
Регулирачка пареа 35г/мин
Ударна пареа 160г/мин
Резервоар за вода:300мл
Вграден систем за Anti-Calc

3.890 ден 4.700 ден

На залиха

Спореди