-11%
,

PHILIPS GC4537/70

Достапност:

На залиха


• Пегла на пареа • SteamGlide • Моќност: 2400W • Постојана пареа 45gr/min • Ударна пареа:200gr/min • Drip-stop систем • Quick Calc Release • Автоматско исклучување

4.700 ден 5.300 ден

На залиха

Спореди