-14%
,

PHILIPS GC4902/20

Достапност:

На залиха


• Пегла на пареа Моќност:2800W Постојана пареа:50gr/min Резервоар за вода:1600ml Систем за брзо чистење на ѓубриња

5.990 ден 6.990 ден

На залиха

Спореди