PLAMEN 850 CRVEN DESEN

Достапност:

Нема на залиха


ПЕЧКА НА ТВРДО ГОРИВО КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ – 160 M3 МОЌНОСТ – 8 KW/11 KW MAX. ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ – 71.4% ОТВОР ЗА ЛОЖЕЊЕ 180X165mm ЛОЖИШТЕ 250 X 300 X 470mm ФУРНА 400 X 300 X 450 MM ПЕЧКАТА 845 X 825 X 620 MM ТЕЖИНА – 95 KG

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

28.800 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.