RESO 1 BELO 8048

Достапност:

3 на залиха


Електрично 1 рингла Боја: бела боја 800W

800 ден

3 на залиха

Електрично 1 рингла Боја: бела боја 800W

Шифра: СИЕЛ023 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.