,

ROWENTA CF4710 F0 PRESA

Достапност:

На залиха


• Обликувач на коса за брановиден изглед Керамички обликувач дијаметар 35мм плочки за брановидна форма Температура 120-210 С 4 големинин на бранови автоматско исклучување Време на загревање 60 секунди Должина на кабел 1.8 м

5.290 ден

На залиха

Спореди