ROWENTA TN1410F0

Достапност:

На залиха


•Машинка за шишање •Сечила од нерѓосувачки челик •Прецизност до 1.5mm •DC мотор •Должина на потстрижување од 1-30mm •LED индикатор •8h полнење •40min работа со едно полнење •Работи бежично и на струја

2.200 ден

На залиха