-18%

SAMSUNG VCC5240

Достапност:

На залиха


Моќност: 1800W Усисна моќ: 410W Капацитет на вреќичка 2,4L Индикатор за полна кеса Метални цевки, додатни папучи

3.690 ден 4.500 ден

На залиха